Modrý portugal

Modrý Portugal 2012 pozdní sběr, suché obec Strážnice, viniční trať Horní hory rubínová barva, aroma květin, v chuti harmonické.Modrý Portugal 2012 pozdní sběr, suché obec Strážnice, viniční trať Horní hory rubínová barva, aroma květin, v chuti harmonické.

Rose zweigeltrebe 2014

Rose zweigeltrebe 2014 pozdní sběr, suché obec Strážnice, viniční trať Horní hory malinová barva, ve vůni jahodový koláč s rebarborou, v chuti plné, ovocné a svěží.

Rulandské modré 2010

Rulandské modré 2010 barrique výběr z hroznů, vlastní vinice, suché obec Velké Pavlovice, viniční trať Staré hory Tmavší odstín cihlově červené, intenzivnější kouřové aroma s nádechem zralého drobného červeného ovoce a skořice.

Rulandské šedé

Rulandské šedé 2012 barrique výběr z hroznů, vlastní vinice, polosuché obec Velké Pavlovice, viniční trať Staré hory zlatožlutá barva, ve vůni pomerančová kůra, med, hrušky a toustování sudu, v chuti plné vláčné hřejivé.

Ryzlink rýnský

Ryzlink Rýnský 2015 pozdní sběr, suché obec Strážnice, viniční trať Podkovné zelenožlutá barva, ve vůni jablko, meruňka, mandle a květ mučenky, v chuti ovocné a svěží.

Rulandské šedé 2015 výběr z hroznů

Chardonnay 2013

Chardonnay 2013 barrique pozdní sběr, polosuché obec Moravská Nová Ves, viniční trať Vinohrady zelenožlutá barva, vůně akátu, máslového toustu a jemné vanilky, v chuti ovocné a lehce barikované.

Tramín Červený 2015

Tramín Červený 2015 moravské zemské víno, polosuché obec Strážnice, viniční trať Staré hory zelenožlutá barva, vůně čajové růže, fialky a rozinek, v chuti koncentrované a kořenité.

15 cuvée bílé 2015

15 cuvée bílé 2015 kabinetní víno, suché obec Mutěnice, viniční trať Dubňanská hora barva lipového květu, ve vůni akát, citrusové plody, jablko a čajová růže, v chuti ovocné šťavnaté a vyvážené.

Pálava 2015

Pálava 2015 výběr z hroznů, polosladké obec Perná, viniční trať U Mikuláška barva zlatožlutá, ve vůni skořice, liči a muškát s vanilkou, v chuti plné a jemné.

RYZLINK RÝNSKÝ 2015

Ryzlink Rýnský 2015 pozdní sběr, suché obec Perná, viniční trať Bergrus zelenožlutá barva, ve vůni broskev, meruňka a lipový květ, v chuti ovocné a minerální.

RYZLINK RÝNSKÝ 2015

Ryzlink Rýnský 2015 pozdní sběr, polosladké obec Lužice, viniční trať Na stráni zelenožlutá barva se zlatavým odleskem, ve vůni meruňka a marcipán v chuti nasládlé se svěží kyselinkou v závěru.

Alibernet

Alibernet 2014 pozdní sběr obec Dolní Bojanovice, viniční trať Zadní hora Tmavě višňová barva ve vůni bobulové ovoce a černý rybíz, v chuti plné ovocné s ohebnými taniny.

15 CUVÉE ČERVENÉ 2015

15 Cuvée červené 2015 pozdní sběr obec Mutěnice, viniční trať Dubňanská hora Tmavě granátová, ve vůni černé třešně, švestky a višňový kompot, v chuti plné s jemnou tříslovinou.

FRIZZANTE 2016

Frizzante 2016 Cuvée Stará vinice obec Velké Pavlovice, viniční trať Staré hory Barva starorůžová, ve vůni meloun, jahody, ostružiny, chuť plná ovoce.

CHARDONNAY 2012

Chardonnay 2012 pozdní sběr barrique obec Moravská Nová Ves, viniční trať Vinohrady Nazlátlá barva, ve vůni banán, smetana a vanilka barikového sudu, v chuti ovocné a minerální.

Chardonnay 2016

Chardonnay 2016 pozdní sběr obec Perná, viniční trať Bergrus Světležlutá barva, ve vůni zelené jablko, hruška a akát, v chuti ovocné a minerální.

Muškát

Muškát moravský 2016 pozdní sběr obec Moravská Nová Ves, viniční trať Vinohrady Světležlutá barva, vůně vyzrálého muškátového hroznu až tropického ovoce, v chuti šťavnaté a vyvážené s jemnou kyselinkou.

Rulandske modre 2012

Rulandské modré 2012 barrique výběr z hroznů obec Strážnice, viniční trať Horní hory Tmavší odstín cihlově červené, intenzivnější kouřové aroma s nádechem zralého drobného červeného ovoce a skořice, chuť je plná, s poddajnou tříslovinou a vyzrálou mocností.

Ryzling vlassky

Ryzlink vlašský 2016 pozdní sběr obec Perná, viniční trať Purmice Barva zelenožlutá, ve vůni angrešt a luční kvít, v chuti medové a minerální.

Sauvignon 2016 medaile

Sauvignon 2016 výběr z hroznů obec Hrušky, viniční trať Hastrmany Zelenožlutá barva se zlatavými odlesky, ve vůni černý rybíz a angrešt, chuť nasládlá, ovocná s příjemnou kyselinou v dochuti.

Sauvignon 2016

Sauvignon 2016 pozdní sběr obec Moravská Nová Ves, viniční trať Vinohrady Zelenožlutá barva, ve vůni hluchavka a bílá broskev, v chuti kopřiva a ovoce.

Zweigeltrebe 2014

Zweigeltrebe 14 pozdní sběr obec Strážnice, viniční trať Horní hory Rubínová barva s nazlátlým okrajem, ve vůni černé třešně, sušené švestky a hořké mandle, v chuti sušené švestky s hořkou čokoládou.

Cabernet sauvignon 2014

Cabernet sauvignon 2014 pozdní sběr, suché obec Moravská Nová Ves, viniční trať Vinohrady tmavě granátová barva s modravým zábleskem, vůně černého rybízu a ostružin, v chuti plné a kořenité.

Share This